Moş Crăciun, cu maşina prin… Banat
Un arădean care doreşte să ofere copiilor bucurie de sărbători a decis să îşi orneze autoturismul, o Dacia marca 1300 cu luminiţe, transformându-l într-o… sanie a lui Moş Crăciun.
Articol editat de Gerhard Chwoika, 15 decembrie 2016, 15:00 / actualizat: 16 decembrie 2016, 6:10
Filmări şi fotografii cu autoturismul „transformat” au apărut pe diferite reţele de socializare. Desigur, cei mai încântaţi de apariţia neobişnuită sunt cei mici.
Sursa: renasterea.ro