Maşină înfiptă în copac în apropiere de Timişoara
Accident grav în ziua de Paşti. O maşină care circula dinspre Timişoara spre Arad a ajuns într-un copac, după ce şoferul a pierdut controlul volanului, înainte de localitatea Orţişoara. O femeie a fost prinsă între fiarele contorsionate ale autoturismului şi a fost nevoie de intervenţia pompierilor de la descarcerare pentru a o putea elibera.
Articol editat de Gerhard Chwoika, 2 mai 2016, 12:30
„Din primele informaţii, este vorba despre un autoturism care a părăsit carosabilul, a ieşit în decor şi a intrat într-un copac. Exista o victimă încarcerată”, au declarat pentru opiniatimisoarei.ro reprezentanţii ISU Banat.
Oamenii legii au deschis o anchetă, pentru a stabili cu exactitate care a fost cauza producerii accidentului.