În judeţul Arad, în ultimile trei zile, trei morţi în accidente rutiere
Ultima tragedie a avut loc astăzi în jurul orei în jurul orei 13,35. Un bărbat de 47 de ani, din Chişineu-Criş, în timp ce conducea un autoturism pe DN 79/A, dinspre Chişineu-Criş spre Socodor, la km. 106 a pătruns pe contrasens răsturnându-se în şanţ.
![În judeţul Arad, în ultimile trei zile, trei morţi în accidente rutiere În judeţul Arad, în ultimile trei zile, trei morţi în accidente rutiere](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2021/10/PHOTO-2021-10-31-15-06-30.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol editat de Caruntu Marius, 31 octombrie 2021, 20:19
În urma evenimentului rutier, bărbatul, care se afla singur în maşină, a decedat. Urmează ca poliţiştii să stabilească împrejurările şi cauzele producerii accidentului rutier.