[FOTO] Oţelu Roşu, decorat de sărbătoare. Iluminatul festiv a fost aprins în centrul urbei şi pe străzile din oraş
Startul sărbătorilor de iarnă a fost dat în centrul orașului din Valea Bistrei. Cei mai bucuroși de atmosfera de poveste sunt, ca de-obicei cei mici, dar şi celelalte categorii de vârstă.
![[FOTO] Oţelu Roşu, decorat de sărbătoare. Iluminatul festiv a fost aprins în centrul urbei şi pe străzile din oraş [FOTO] Oţelu Roşu, decorat de sărbătoare. Iluminatul festiv a fost aprins în centrul urbei şi pe străzile din oraş](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2021/11/8-9.jpg?resize=768%2C479&ssl=1)
Articol editat de Gerhard Chwoika, 29 noiembrie 2021, 10:02