Autovehiculele abandonate pe domeniul public, un obiectiv principal al Poliţiei Locale Reşiţa
Obiectivul principal al acestor acţiuni este eliberarea domeniului public de astfel de autovehicule pentru a veni în sprijinul cetăţenilor şi a obţine alte locuri de parcare noi, a mai spus Alexandru Ciati. (Hardy Cvoica)
![Autovehiculele abandonate pe domeniul public, un obiectiv principal al Poliţiei Locale Reşiţa Autovehiculele abandonate pe domeniul public, un obiectiv principal al Poliţiei Locale Reşiţa](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2014/01/autovehicule-ridicate.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol editat de Gerhard Chwoika, 11 septembrie 2018, 08:30
Obiectivul principal al acestor acţiuni este eliberarea domeniului public de astfel de autovehicule pentru a veni în sprijinul cetăţenilor şi a obţine alte locuri de parcare noi, a mai spus Alexandru Ciati. (Hardy Cvoica)