[AUDIO] Sute de manageri au participat la cursuri de antreprenoriat
Peste 300 de manageri au participat astăzi la ultima serie de training în domeniul antreprenoriatului în microîntreprinderi şi IMM-uri din Regiunea Vest. Evenimentul s-a desfăşurat la Camera de Comerţ, Industrie şi Agricultură Timiş. Gery Binder a stat de vorbă pe această temă cu Rodica Olinic, purtător de cuvânt al camerei timişene, partener al proiectului finanţat din fonduri europene:
Articol editat de Mirabela Afronie, 2 octombrie 2013, 19:19