Accident între Arad şi Horia! O mama şi fiica ei au ajuns la spital
O femeie în vârstă de 42 de ani şi fiica ei au ajuns la Spitalul Judeţean Arad după ce autoturismul în care se aflau s-a răsturnat în afara părţii carosabile. Accidentul a avut loc aseară pe Drumul Judeţean 709 care leagă Arad de Horia, potrivit aradon.ro. Conform inspectorului Lorena Pîrvulescu, purtătorul de cuvânt al IPJ Arad, primele cercetări efectuate la faţa locului indică faptul că femeia ar fi pierdut controlul asupra direcţiei de deplasare.
Articol editat de Mirabela Afronie, 2 iulie 2015, 06:30
Foto: aradon.ro