Ascultă Radio România Reșița Live

Se lucrează din nou pe DN 7

drum-in-lucru

Se lucrează din nou pe DN 7

Articol editat de Mirabela Afronie, 27 iulie 2013, 06:07

Circulaţia rutieră pe DN 7 va fi închisă parţial începând din această dimineaţă, de la ora 7.00, până mâine la aceeaşi oră. Restricţia se impune pentru executarea unor lucrări de modernizare a pasajului de cale ferată. Pentru ruta Deva – Nădlac şi retur, şoferii sunt rugaţi să utilizeze varianta Deva – Centura Aradului – Curtici şi din nou Centura Aradului. De asemenea, se impune respectarea indicatoarelor rutiere amplasate la capetele sectorului de drum restricţionat.

Etichete: