Incendiu pe autostradă. Un BMW, făcut scrum!
Un autoturism marca BMW seria 5 GT, a luat foc pe autostrada A1, la km 476, pe sensul de deplasare Timişoara-Lugoj. La incendiu a intervenit Detaşamentului 1 Timişoara, cu o autospecială cu apă şi spumă, un ofiţer şi cinci subofiţeri. În autoturism erau trei persoane care s-au autoevacuat fără a se consemna vreun rănit.
Articol editat de Caruntu Marius, 7 aprilie 2018, 14:26
sursa foto: ISU Timis