Caraș Severin

•Oravita, doar agentii economici urmatori:Sediu SC Sporea,Statie Betoane SC Concret Logistic,Bloc ANL 09:00 – 16:00
•Oravita, str.Rachitovei 09:00 – 16:00
•Doman centru spre Resita 09:00 – 17:00
•Zavoi,Valea Bistrei,Voislova,Marga,Vama Marga,Bautar Cornisor,Bucova 09:00 – 17:00
•Ghertenis (p) 09:00 – 17:00
•Voislova, Depozit Marmosim Voislova,Ateliere Voislova 09:00 – 17:00
•Ghertenis, doar agentii economici urmatori: SC Gale COM SRL,Mircris Heger,SC Agrosuin Complex SRL,SC Afinar,SC Agro
Torvis SRL 09:00 – 17:00
•Borlovenii Noi 09:30 – 15:30

Timiș

•Gataia, str.Trandafirilor, Carpati 09:00 – 15:00
•Foieni 09:00 – 17:00
•Otelec, casnici, SP OTELEC 09:00 – 17:00
•Timisoara, Str.Samuil Micu (p), Simion Barnutiu (p), Renasterii (p) 09:00 – 17:00
•Margina, Colonia IF 09:00 – 17:00
•Mosnita Veche, Str.Mare 09:00 – 17:00
•Jimbolia, AGRO SPES,LEXAN EFRATA,TIM SUIN,TOP SUIN, SUIN GROUP 09:00 – 17:00
•Ionel, casnici, IOHTIM, CFR, SP KERITES 1+2 09:00 – 17:00
•Breazova, Cosava, Manastire Romanesti, Farasesti, Homojdia, Pietroasa, Pietroasa TV, Crivina, Poieni, Poieni TV, Poieni Cheia,
Checea, Statia Epurare Carpinis, V.V.Delamarina, Padureni, Colonia Pini 09:00 – 17:00
•Honorici, casnici, ferme 09:80 – 17:00
•Timisoara, Str.Aeroport nr.86 11:00 – 19:00

Arad

•Pecica(p) 09:00 – 16:00
•Santana (P) Extravilan-Hanul Vanatorilor 09:00 – 17:00
•Sebis (PT10506), Prunisor , Carand, Saliste 09:00 – 17:00
•Gurba(P),Agrisul Mare(P) 09:00 – 17:00
•Dezna ,Laz ,Ranusa ,Moneasa ,Buhani, Susani, Nadalbesti, Neagra ,Slatina de Cris ,Donceni ,Minead ,Ignesti Pancota(P), Seleus, Sicula, Cherelus, Gurba, Cermei, Somosches, Ineu, Mocrea, Iermata, Moroda, Chier, Tarnova, Dud, Maderat, Agrisu Mare,Araneag ,Draut, Satu Mic, Silindia, Iercoseni, Luguzau, Camna, Taut, Minisu de Sus, Minisel, Nadas, Bocsig, Manerau
10:00 – 18:00
•Dud,Tarnova(P) 11:00 – 19:00
•Sebis , str: Republicii,Dunarii ,Somesului ,Oltului ,Orizont ,Spicului ,Lacrimiarelor ,Paci ,Teilor ,Parcul Libertatii ,Dornei,Victoriei 12:00 – 17:00