Caraș Severin

•Berzovia 09:00 – 17:00
•Berzovia, doar agentii economici urmatori:Olg-Agrol Prodcom SRL,Agromec,SC Kornnutrim SRL,RCS&RDS SA,Orange Romania
SA,Rodbun Grup SRL,Agroyield Danube Farm Alfa SRL,Scoala I-VIII Berzovia,CEC Bank SA Bucuresti-Resita,Compania Nationala Posta Romana SA,FNC, 09:00 – 17:00
•Zavoi,Valea Bistrei,Voislova,Marga,Vama Marga,Bautar, Cornisor,Bucova 09:00 – 17:00
•Doman centru spre Resita 09:00 – 17:00

•Fenes 09:00 – 13:00
•Eftimie Murgu 09:00 – 15:00
•Baile Herculane, str.Castanilor,Zavoiului,Aleea Teilor,Abatorului,Florilor 09:00 – 15:00
•Baile Herculane, doar agentii economici urmatori:Sind Romania Pompe UGSR,Hotel Ambasador,Hotel Eliº Pensiunea
ArguºPensiunea Dalia,Holiday Maria Hotel 09:00 – 15:00
•Doman Centru spre Carolina 09:00 – 17:00
•Moldovita, doar agentii economici urmatori:Moldovita doar agentii economici urmatori:Telekom Romania Mobile SA,Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Timisoara,Turcin I.M.II,Rasinar Gheorghe Ana II,Popescu A.I.Maria Com PFA,SC Vodafone Romania SA,RNP Romsilva Ocolul Silvic Moldova N 09:00 – 17:00
•Moldovita 09:00 – 17:00
•Bocsa, doar agentii economici urmatori:SC Endress Group SRL,Centrul de Executie Bugetara,Forumul Democrat al
Germanilor,FML Gardena Traditional SRL,Haidu Tatiana PFA,Lerca Mihai PF,Gradinita cu Program PrelungiþTriumf Production
SRL,Magenta SRL,Fundatia Umanitara Triumful Inimii,Alelav Rodmar Go,Balsam Farm PluºCabinet Dr.Chivu Radu,Cabinet Medical Dr.Colca C,Cave Prep SRL,Compania Nationala CFR SA,Compania Nationala Posta Romana,Cris Consult SRL,Desteny SRL,Drogheria Stil SRL,Dumbrava SRL,Galenica Pharma Plus SRL,Hiram Steel SRL,Iovan Camelia Veturia II,Pinacri Impex SRL,SC Stejarul SA,SC Transter Amigo SRL,SC Vasimil Comprex SRL, SC Creola Prodserv SRL,Trans-Protector SRL,Biserica Reformata Bocsa Montana,Biserica Romano Catolica Bocsa Montana,Biserica Romano Catolica Bocsa Romana,Szilagyi AF 09:30 – 17:30

Timiș

•Gataia, str.Trandafirilor, Carpati 09:00 – 15:00
•Lugoj, Piata I.C. Dragan, str. A. Iancu (p) 09:00 – 17:00
•Valcani 09:00 – 17:00
•Chisoda, Str.Primaverii nr.8 09:00 – 17:00
•Giroc, Str. Satul Batrin, Mureº Jiului, Bistrei, Muncitorilor, Prutului, Constelatiei 09:00 – 17:00
•Timisoara, Blv.16 Decembrie (p), Blv.C-tin Brancoveanu (p), str.Romulus (p), Odobescu (p) 09:00 – 17:00
•Deta, Ferma Baragan 09:00 – 17:00
•Timisoara, Str.A.Demetriade (p) 11:00 – 19:00

Arad

•Pecica 09:00 – 16:00
•Virfuri Cariera PT10270, Botesti PTA 10333, Santana (P) Extravilan-Hanul Vanatorilor, Chier, Tarnovãzona Gara CFR) 09:00 – 17:00