Autoritățile din Reșița au aplicat amenzi de câte 10.000 de lei unor persoane care au abandonat deșeuri provenite din construcții și...
Reșițenii cu ajutoare sociale au fost mobilizați de Primărie la curățenia orașului. Începând cu 1 februarie 2025, administrația...