Dezinsecție și deratizare în Timișoara, în perioada 2-17 iunie. Primăria anunță intervenții nocturne în tot orașul
Primăria Municipiului Timișoara anunță continuarea acțiunilor de dezinsecție terestră și deratizare pe domeniul public al orașului, în...