CSM Lugoj câștigă greu meciul de volei cu CSM București
CSM Lugoj a învins miercuri pe CSM București, la sala Ioan Kunst Ghermănescu. Voleibalistele antrenate de Bogdan Paul au învins după 5 seturi cu 3-2. Echipa de pe malul Timișului se află pe locul 8 al clasamentului și mai speră să ajungă în primele șase locuri pentru a juca în play-off-ul campionatului.
CSM Lugoj a început meciul cu Diana Tătaru, Ionela Canea, Laura Lungu, Ivana Radonjic, Milica Trojancevic, Daniela Lupescu, libero fiind Milena Matic.
(Daniel Babun)
![CSM Lugoj câștigă greu meciul de volei cu CSM București CSM Lugoj câștigă greu meciul de volei cu CSM București](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2014/02/Lugoj-Bucuresti.jpg?resize=801%2C469&ssl=1)
Articol editat de Daniel Babun, 20 februarie 2014, 08:01 / actualizat: 20 februarie 2014, 12:16
CSM Lugoj a învins miercuri pe CSM București, la sala Ioan Kunst Ghermănescu. Voleibalistele antrenate de Bogdan Paul au învins după 5 seturi cu 3-2. Echipa de pe malul Timișului se află pe locul 8 al clasamentului și mai speră să ajungă în primele șase locuri pentru a juca în play-off-ul campionatului.
CSM Lugoj a început meciul cu Diana Tătaru, Ionela Canea, Laura Lungu, Ivana Radonjic, Milica Trojancevic, Daniela Lupescu, libero fiind Milena Matic.
(Daniel Babun)