[AUDIO-FOTO] Atleţii de la CSU Reşiţa, de cinci ori pe podium la Naţionale!
Atleţii Clubului Sportiv Universitatea Reşiţa s-au întors cu cinci medalii de la Campionatele Naţionale de sală rezervate seniorilor şi categoriei Under 23. Sportivii reşiţeni au cucerit la Bucureşti un titlu naţional, trei medalii de argint şi una de bronz. Cu detalii, directorul grupării Universitatea, Octavian Măzăran.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba