225 de locuri de muncă sunt vacante în Caraş-Severin
Agenţia Judeţeană pentru Ocuparea Forţei de Muncă din Caraş-Severin anunţă că, la ora actuală sunt vacante 225 de locuri de muncă.
![225 de locuri de muncă sunt vacante în Caraş-Severin 225 de locuri de muncă sunt vacante în Caraş-Severin](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2017/12/ajofm-someri-locuri-de-munca-scaled.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol editat de Casandra Silitra, 17 septembrie 2022, 08:29
Cele mai multe sunt la Reşiţa, 169. Aici se caută, printre altele, 8 casieri, 15 manipulanţi marfă şi 3 şefi de raion. la Caransebeş sunt vacante 30 de locuri de muncă. Posturi disponibile sunt pentru, lucrător comercial, lăcătuş montator, sau manipulant marfă.