Ascultă Radio România Reșița Live

De ce nu au ieșit cărășenii în stradă?

Asculta 05,11,2015Evenimentele din această săptămână, începând cu tragedia din clubul Colectiv și până la proteste, ce au culminat cu demisia premierului Victor Ponta sunt tema de discuție la „Ascultă cum te ascult”.

De ce nu au ieșit cărășenii în stradă?

Articol editat de Mirabela Afronie, 5 noiembrie 2015, 20:04 / actualizat: 6 noiembrie 2015, 13:40

De ce nu au ieșit cărășenii în stradă, de ce au stat indiferenți în case și au privit la televizor cum alții protestează pentru un viitor mai bun? Sunt întrebări la care încercăm să găsim răspuns.

Laura Sgaverdea și Dan Agache vă invită să urmăriți de la ora 17.30 emisiunea, invitat jurnalistul Dan Popoviciu. On-air pe 105,5FM și online pe radioresita.ro şi VestTV.