Nelu Tătaru, ministrul Sănătății se va afla în această după amiază la Brasov
Ministrul Sănătății va avea la sediul Consiliului Județean o întâlnire cu autoritățile locale administrative, cu reprezentanții DSP Brasov, precum și managementul unităților sanitare brașovene: Spitalul Clinic Județean de Urgență Brașov, Spitalul Clinic de Boli Infecțioase, Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie și cel de Psihiatrie.
![Nelu Tătaru, ministrul Sănătății se va afla în această după amiază la Brasov Nelu Tătaru, ministrul Sănătății se va afla în această după amiază la Brasov](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2020/04/Nelu-Tataru.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol editat de Casandra Silitra, 7 aprilie 2020, 16:05
Ministrul Sănătății a solicitat și prezența reprezentanților Spitalului Municipal Făgăraș.