Angajări la ofertă
Societatea Hidroconstrucţia SA face angajări. Cele 7 posturi au fost comunicate Agenţiei Judeţene pentru Ocuparea Forţei de Muncă Gorj. Hidroconstrucţia are nevoie de: dulgher restaurator, fierar betonist, instalator apă şi canal, lucrător la amenajarea terenurilor sportive, sudor şi lăcătuş mecanic. Oferta este valabilă până la data de 30 noiembrie.
![Angajări la ofertă Angajări la ofertă](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2013/10/locuri-de-munca.jpg?resize=800%2C479&ssl=1)
Articol editat de Mirabela Afronie, 24 noiembrie 2014, 18:00 / actualizat: 25 noiembrie 2014, 9:00
Societatea Hidroconstrucţia SA face angajări. Cele 7 posturi au fost comunicate Agenţiei Judeţene pentru Ocuparea Forţei de Muncă Gorj. Hidroconstrucţia are nevoie de: dulgher restaurator, fierar betonist, instalator apă şi canal, lucrător la amenajarea terenurilor sportive, sudor şi lăcătuş mecanic. Oferta este valabilă până la data de 30 noiembrie.
(Hardy Cvoica)