Poli Timişoara a pierdut cu Pandurii în play outul Ligii I de fotbal
![Poli Timişoara a pierdut cu Pandurii în play outul Ligii I de fotbal Poli Timişoara a pierdut cu Pandurii în play outul Ligii I de fotbal](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2017/05/Poli-Pandurii.jpg?resize=810%2C405&ssl=1)
Articol editat de Cristina Corocan, 23 mai 2017, 23:19
Gorjenii au obținut o victorie foarte prețioasă, în fața unei contracandidate la evitarea retrogradării, prin golul marcat de Paul Păcurar în minutul 19.
Poli, care a jucat mai bine de o repriză în zece oameni, după eliminarea lui Pedro Henrique. Pandurii a reușit a treia sa victorie consecutivă, în timp ce Poli nu are nicio victorie în ultimele cinci etape.