Ascultă Radio România Reșița Live

[AUDIO] Dorinel Munteanu: lista rămâne deschisă, la CSM Reșița îmi doresc jucători care să muncească mult și să aibă atitudine

Echipa de fotbal CSM Reșița vizată de schimbări mari în lot. Fotbaliștii rosso-neri au intrat în vacanță, dar reprezentanții clubului continuă să ia măsurile anunțate după meciul cu CS Mioveni. ”Nu suntem mulțumiți de rezultate și este obligatoriu să luăm măsuri”, a spus pentru Radio Reșița antrenorul Dorinel Munteanu:

[AUDIO] Dorinel Munteanu: lista rămâne deschisă, la CSM Reșița îmi doresc jucători care să muncească mult și să aibă atitudine

Articol editat de Cristina Corocan, 14 decembrie 2019, 12:06 / actualizat: 14 decembrie 2019, 20:23

Fotbaliștii de la CSM Reșița se află în vacanță până în data de 10 ianuarie când lotul se va reuni pentru efectuarea vizitei medicale.

sursa foto: Cristina Corocan

Etichete: