100 de melodii ale românilor! Let Me Try – Luminiţa Anghel & Sistem
Zbucium, nelinişte şi hotărâre sunt trăirile pe care le ai ascultând piesa „Let Me Try”. E povestea perseverenţei unei inimi îndrăgostite, încărcată şi de emoţia românilor care au urmărit ediţia din 2005 a concursului Eurovision.
![100 de melodii ale românilor! Let Me Try – Luminiţa Anghel & Sistem 100 de melodii ale românilor! Let Me Try – Luminiţa Anghel & Sistem](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2017/10/Luminita-Anghel.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol editat de Valentina Adam, 30 octombrie 2017, 10:20
„Let me try”, compusă de Cristian Faur, pe versurile aceluiaşi autor, a fost lansată special pentru Selecţia Naţională, de Luminiţa Anghel şi trupa Sistem. Prea puţini ar fi pariat atunci pe o reuşită!
Vezi povestea piesei pe siteul eualegromania