Speologii cărăşeni îşi dau întânire la Centrul German din Reşiţa
Centrul german „Alexander Tietz” din Reşiţa va găzdui marţi, 14 martie în cadrul evenimentului „Dialoguri cu prietenii”, o întâlnire cu Ion Gheorghe Chiran – preşedintele Asociaţiei „Speo-Caraş” Oraviţa.
![Speologii cărăşeni îşi dau întânire la Centrul German din Reşiţa Speologii cărăşeni îşi dau întânire la Centrul German din Reşiţa](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2023/03/PROGRAMM-MARZ-2023-ION-GHEORGHE-CHIRAN-LOGO-1-scaled.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol editat de Gerhard Chwoika, 13 martie 2023, 09:54
De la ora 16.00, acesta va prezenta publicului cărăşean expunerea cu tema: „Turismul în Munţii Europei – Excursie în Munţii Alpi”, practicat de asociaţia orăviţeană.
Intrarea publicului este liberă!