Impresii cărăşene pe simeze reşiţene
Galeria Direcției pentru Cultură Caraș-Severin din Reșița, în cadrul proiectului „Luna iunie – luna expozițiilor”, ajuns anul acesta la cea de-a XVI-a ediţie, va găzdui vineri, 9 iunie de la ora 15.00, vernisajul expoziției de artă plastică, semnată Adina Elena Ghinaci.
![Impresii cărăşene pe simeze reşiţene Impresii cărăşene pe simeze reşiţene](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2023/06/PROGRAMM-JUNI-2023-EXPO-ADINA-ELENA-GHINACI-AFIS-scaled.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol editat de Gerhard Chwoika, 8 iunie 2023, 09:41
Expoziţia de pe simeze va rămâne deschisă publicului până luni, 19 iunie.
Intrarea publicului este liberă.