„Amanta perfectă” la Teatrul de Vest
![„Amanta perfectă” la Teatrul de Vest „Amanta perfectă” la Teatrul de Vest](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2017/02/Afis-Festival-2-1-1068x1602-1-1068x1602-1-1068x1602-1-1068x1602-1-1068x1602-1.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol editat de Gerhard Chwoika, 17 februarie 2017, 10:00 / actualizat: 17 februarie 2017, 15:53
Cel de-al doilea spectacol al serii se va juca de la 20 şi 30 de minute, este vorba de piesa „HUOOOO!” de şi în regia lui Ovidiu Mihăiţă, o producţie a Teatrului Auăleu din Timişoara.
Amintim că, festivalul internaţional de teatru, Scena ca o stradă se va încheia luni, 20 februarie cu o producţie a Teatrului de Vest Reşiţa, este vorba de piesa Zbor deasupra unui cuib de cuci de Ken Kesey în regia lui Marius Oltean.