Sebastian Dragomir și Maria Paulescu & Nicu Șușară
Invitații ediției sunt Maria Paulescu, șeful Serviciului Promovare Turism din cadrul Consiliului Județean Caraș-Severin și Nicu Șușară, ghid turistic.
![Sebastian Dragomir și Maria Paulescu & Nicu Șușară Sebastian Dragomir și Maria Paulescu & Nicu Șușară](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2024/02/NICOLAE-CHIOSA-PROFESOR-RELIGIE-Postare-pe-Instagram-Postare-Instagram-5.png?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol editat de Sebastian Dragomir, 23 februarie 2024, 20:13
Temele discuției: turismul din Caraș-Severin, participarea la Târgul de Turism al României, ofertele prezentate și strategia în domeniu pentru anul 2024.