Postul de director de îngrijiri medicale a fost scos la concurs de Spitalul Judeţean din Reşiţa!
![medici medici](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2014/12/spital-judetean-Resita.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol editat de Daiana Rosca, 18 ianuarie 2017, 13:56
Candidaţii trebuie să aibă studii superioare şi cel puţin 2 ani de experienţă ca asistent principal. Concursul va avea loc în perioada 6-8 februarie. Detalii suplimentare se pot obţine la Serviciul de Resurse Umane de la Spitalul Judeţean de Urgenţă din Reşiţa.
Daiana Roşca