Lemnul de foc pentru populaţie o prioritate a Direcţiei silvice din Caraş-Severin
Până astăzi, din cele 77 de unităţi administrativ-teritoriale din judeţ, 72 au încheiat parteneriate cu Direcţia silvică în vederea asigurării lemnului de foc. (Hardy Cvoica)
![Lemnul de foc pentru populaţie o prioritate a Direcţiei silvice din Caraş-Severin Lemnul de foc pentru populaţie o prioritate a Direcţiei silvice din Caraş-Severin](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2014/09/lemne-foc.jpeg?resize=720%2C479&ssl=1)
Articol editat de Gerhard Chwoika, 22 martie 2018, 11:00
Dan Câmpan – director comercial al Direcţiei silvice Caraş-Severin pentru Radio Reşiţa:
Până astăzi, din cele 77 de unităţi administrativ-teritoriale din judeţ, 72 au încheiat parteneriate cu Direcţia silvică în vederea asigurării lemnului de foc. (Hardy Cvoica)