Două străzi din Reșița sunt fără apă potabilă
Până la ora 18 în Duminica Floriilor locuitorii de pe străzile Mihail Kogălniceanu și Brădet nu au apă potabilă. Cauza o reprezintă o avarie pe strada teilor. Echipa de intervenție de la Aquacaraș se află la fața locului pentru remedierea avariei, am fost informați de la dispeceratul societății.
(Daniel Babun)
![Două străzi din Reșița sunt fără apă potabilă Două străzi din Reșița sunt fără apă potabilă](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2014/04/Apa1.jpg?resize=801%2C479&ssl=1)
Articol editat de Daniel Babun, 13 aprilie 2014, 14:31
Până la ora 18 în Duminica Floriilor locuitorii de pe străzile Mihail Kogălniceanu și Brădet nu au apă potabilă. Cauza o reprezintă o avarie pe strada teilor. Echipa de intervenție de la Aquacaraș se află la fața locului pentru remedierea avariei, am fost informați de la dispeceratul societății.
(Daniel Babun)