Centrul de vaccinare de la Colegiul Economic al Banatului Montan se închide
Centrul de vaccinare de la Colegiul Economic al Banatului Montan care funcționează în sala de sport a unității de învățământ, se va închide de miercuri, 16 iunie pentru efectuarea de lucrări de reparaţii şi întreţinere, anunță Primăria Reșița.
![Centrul de vaccinare de la Colegiul Economic al Banatului Montan se închide Centrul de vaccinare de la Colegiul Economic al Banatului Montan se închide](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2021/06/centru-de-vaccinare-colegiul-banatului-montan.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol editat de Valentina Adam, 16 iunie 2021, 10:11
Persoanele programate pentru rapel la acest centru sau cele care doresc să se vaccineze cu serul Astra Zeneca, Pfizer și Johnson & Johnson se pot prezenta la Centrul de vaccinare situat în Sala de sport a Scolii Gimnaziale Mihai Peia.
De asemenea, imunizări cu vaccinul Pfizer, se fac și la Centrul de vaccinare de la Sala de sport a Liceului de Arte Sabin Păuţa, fără programare, în limita dozelor disponibile, informează Primăria Reşiţa.