Autobuze cu program special
Transportatorul public local din municipiul Reşiţa aduce la cunoştinţa publicului călător că până duminică, 5 ianuarie 2014, circulaţia pe trasee se va desfăşura după un program special de sărbători, a anunţat directorul punctului de lucru, Ionela Kovacs.
Pentru intervalul 1-5 ianuarie 2014, mijloacele de transport în comun vor circula conform graficelor de sâmbătă-duminică şi de sărbătorile legale, la o frecvenţă de 10-20 minute între staţii. Orarele de circulaţie vor fi afişate în staţii şi în mijloacele de transport, a mai spus Ionela Kovacs.
![Autobuze cu program special Autobuze cu program special](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2013/12/autobuze-resita.jpg?resize=800%2C467&ssl=1)
Articol editat de Gerhard Chwoika, 1 ianuarie 2014, 00:02 / actualizat: 9 ianuarie 2014, 8:37
Transportatorul public local din municipiul Reşiţa aduce la cunoştinţa publicului călător că până duminică, 5 ianuarie 2014, circulaţia pe trasee se va desfăşura după un program special de sărbători, a anunţat directorul punctului de lucru, Ionela Kovacs.
Pentru intervalul 1-5 ianuarie 2014, mijloacele de transport în comun vor circula conform graficelor de sâmbătă-duminică şi de sărbătorile legale, la o frecvenţă de 10-20 minute între staţii. Orarele de circulaţie vor fi afişate în staţii şi în mijloacele de transport, a mai spus Ionela Kovacs.