[AUDIO] Primarul Caransebeşului, Marcel Vela, consideră drept benefică aderarea României la Uniunea Europeană
Calitatea vieţii românilor, în general, şi a caransebeşenilor, în particular, a crescut după aderarea României la Uniunea Europeană, a precizat primarul municipiului Caransebeş, Marcel Vela. Cu prilejul aniversării a şapte ani de la intrarea în vigoare a Tratatului de aderare a României la UE, Vela consideră că efectele au fost benefice şi au fost resimţite de populaţie:
Articol editat de Radio Resita, 3 ianuarie 2014, 10:57