Asfaltări de toamnă la Reşiţa
La Reşiţa continuă pregătirile pentru iarnă. În aceste zile se lucrează la ridicarea la nivel a capacelor de pe strada George Coşbuc, acţiune care va fi urmată de asfaltarea căilor de rulare. În paralel se execută frezarea şi ulterior asfaltarea porţiunilor cu gropi şi denivelări de pe Calea Timişoarei, a declarat directorul Direcţiei pentru Întreţinerea şi Repararea Patrimoniului Consiliului Local Reşiţa, Sava Giuricici.
Articol editat de Mirabela Afronie, 25 septembrie 2013, 15:26