Preşedintele Hurduzeu preocupat de cele 880 de milioane din PNDL 2
![Preşedintele Hurduzeu preocupat de cele 880 de milioane din PNDL 2 Preşedintele Hurduzeu preocupat de cele 880 de milioane din PNDL 2](https://i0.wp.com/www.radioresita.ro/wp-content/uploads/2017/08/adunare-proiecte-consiliul-judetean.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol editat de Radio Resita, 1 august 2017, 11:01
Vă reamintim că prin acest program, județului i-au fost repartizaţi peste 880 de milioane de lei pentru realizarea a 181 de obiective în 65 de unităţi administrativ-teritoriale. Este vorba despre modernizări de drumuri, reabilitare de clădiri, realizarea reţelelor de apă şi canalizare.