Invitatul emisiunii „Despre ele”este managerul Radio Reșița, Laura Sgaverdea
Invitatul emisiunii „Despre ele”, sâmbătă 17 decembrie de la ora 15.15, este managerul Radio Reșița, Laura Sgaverdea, dirijorul orchestrei pe care o auziți pe frecvențe. Despre copilărie, despre copii și nepoțica ei, dar și despre implicarea celui mai ascultat post de radio din Banat în proiectul umanitar „Muzică pentru viață”, aflați aici de la omul, părintele și sufletul familiei de jurnaliști reșițeni, care afirmă adesea: „Prefer să fiu criticată pentru ceea ce sunt și nu iubită pentru ceea ce nu sunt”.
Articol editat de Radio Resita, 17 decembrie 2016, 15:15 / actualizat: 18 decembrie 2016, 8:09
[su_youtube url=”https://youtu.be/88QJAN5vids” width=”320″ height=”200″ responsive=”no”][su_youtube url=”http://youtu.be/nFDtlJ1byr8″][/su_youtube]
Anca Bica Bălălău