Liga 4Ediţia 2013-2014 a Ligii a IV-a Caraş-Severin la fotbal va începe în data de 31 august, în competiţie fiind angrenate 12 echipe. Vă prezentăm programul complet al turului de campionat:

Etapa 1 (31 august 2013)
Semenicul Văliug – Recolta Berzovia
Minerul Anina – AS Oraviţa
CSM Metalul Reşiţa – FC Moldova Nouă
Agmonia Zăvoi – Metalul Oţelu Roşu
Metalul Bocşa AS Berzasca
AD Mediam Mehadia – Nera Bozovici

Etapa 2
AS Oraviţa – Semenicul Văliug
FC Moldova Nouă – Minerul Anina
Metalul Oţelu Roşu – CSM Metalul Reşiţa
AS Berzasca – Agmonia Zăvoi
Nera Bozovici – Metalul Bocşa
Recolta Berzovia – AD Mediam Mehadia

Etapa 3
Semenicul Văliug – FC Moldova Nouă
Minerul Anina – Metalul Oţelu Roşu
CSM Metalul Reşiţa – AS Berzasca
Agmonia Zăvoi – Nera Bozovici
Metalul Bocşa – AD Mediam Mehadia
AS Oraviţa – Recolta Berzovia

Etapa 4
Metalul Oţelu Roşu – Semenicul Văliug
AS Berzasca – Minerul Anina
Nera Bozovici – CSM Metalul Oţelu Roşu
AD Mediam Mehadia – Agmonia Zăvoi
Recolta Berzovia – Metalul Bocşa
FC Moldova Nouă – AS Oraviţa

Etapa 5
Semenicul Văliug – AS Berzasca
Minerul Anina – Nera Bozovici
CSM Metalul Reşiţa – AD Mediam Mehadia
Agmonia Zăvoi – Metalul Bocşa
FC Moldova Nouă Recolta Berzovia
AS Oraviţa – Metalul Oţelu Roşu

Etapa 6
Nera Bozovici – Semenicul Văliug
AD Mediam Mehadia – Minerul Anina
Metalul Bocşa – CSM Metalul Reşiţa
Recolta Berzovia – Agmonia Zăvoi
AS Berzasca – AS Oraviţa
Metalul Oţelu Roşu – FC Moldova Nouă

Etapa 7
Semenicul Văliug – AD Mediam Mehadia
Minerul Anina – Metalul Bocşa
CSM Metalul Reşiţa – Agmonia Zăvoi
FC Moldova Nouă – AS Berzasca
AS Oraviţa – Nera Bozovici
Metalul Oţelu Roşu – Recolta Berzovia

Etapa 8
Metalul Bocşa – Semenicul Văliug
Agmonia Zăvoi – Minerul Anina
Recolta Berzovia – CSM Metalul Reşiţa
AD Mediam Mehadia – AS Oraviţa
Nera Bozovici – FC Moldova Nouă
AS Berzasca – Metalul Oţelu Roşu

Etapa 9
Semenicul Văliug – Agmonia Zăvoi
Minerul Anina – CSM Metalul Reşiţa
Metalul Oţelu Roşu – Nera Bozovici
FC Moldova Nouă – AD Mediam Mehadia
AS Oraviţa – Metalul Bocşa
Recolta Berzovia – AS Berzasca

Etapa 10
CSM Metalul Reşiţa – Semenicul Văliug
Minerul Anina – Recolta Berzovia
Agmonia Zăvoi – AS Oraviţa
Metalul Bocşa – FC Moldova Nouă
AD Mediam Mehadia – Metalul Oţelu Roşu
Nera Bozovici – AS Berzasca

Etapa 11
Semenicul Văliug – Minerul Anina
AS Oraviţa – CSM Metalul Reşiţa
FC Moldova Nouă – Agmonia Zăvoi
Metalul Oţelu Roşu – Metalul Bocşa
AS Berzasca – AD Mediam Mehadia
Recolta Berzovia – Nera Bozovici